O firmie

Nasza firma zajmuje się produkcją szerokiego asortymentu produktów ochronnych przeznaczonych dla osób wykonujących pracę szlifierza i spawacza.
Działamy na rynku od 1996 r. Te 20 lat pozwoliły nam na dokładne poznanie potrzeb naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy stanie tworzyć produkty trwałe i funkcjonalne, dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.
Nasze starania znajdują odzwierciedlenie w dużym zainteresowaniu nabywców, którzy cenią jakość wykonania produktów idącą w parze z ich atrakcyjną ceną. Potwierdzeniem wysokiego poziomu realizacji są stałe badania, przeprowadzone przez Centralny Instytut Ochrony Pracy Zakład Ochron Osobistych w Warszawie i Łodzi. Dodatkowo posiadamy także certyfikaty, potwierdzające spełnianie przez naszą firmę i przez wytwarzane artykuły norm europejskich, bezwzględnie stawianych tego typu asortymentowi.
W chwili obecnej w naszym profilu produktowym posiadam kilkadziesiąt modeli produktów, przeznaczonych do ochrony przed efektami pracy szlifierskiej i spawalniczej. Naszymi cieszącymi się największą popularnością produktami są: tarcza spawalnicza, osłona twarzy nahełmowa, osłona twarzy na kask.
Dodatkowo zapewniamy pełne wsparcie w zakresie dostaw części zamiennych. Oferujemy również szeroki asortyment artykułów spawalniczych – uchwytów spawalniczych, zacisków kleszczowych i śrubowych oraz innych produktów, takich jak np.: zszywki wielu typów, wycinacze do glazury, pace tara do styropianu. Wszystkie oferowane produkty powstają wyłącznie w naszej wytwórni.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Zapewniamy szybkie i terminowe dostawy, dogodne warunki zapłaty i wysoką jakość produktów.

Oferujemy atrakcyjne ceny towarów, terminowe dostawy oraz dogodne warunki płatności.

c1c2c3c4c5c6c7
Wysoka jakość naszych wyrobów gwarancją Państwa sukcesu!!